Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gátseb gyulladást mivel kell...

Gátseb gyulladást mivel kell kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,majdnem egy honapja szultem. 1-2het utan semmi bajom nem volt,nem fajt a sebem sem,viszont ereztem ott egy “vadhust” na hat az nem vadhus volt,hanem egy gennygoc. Es mostanra ketto van. Szules kozben szakadtam is,es ahol azt vartak meg egy varrat bent van es kozvetlen mellette lett egy apro goc meg egy jo centire a combhajlatban is. A combhajlatban levot kiszurtam,sebfertotlenitovel kezeltem az le is gyogyult,de a masik olyan pici alig latom megis annyira faj,hogy mar nem tudok ulni se es a jaras is borzalmas. Varom,hogy kifakadjon,kamillateaval mosom az estenkent napkozben meg sebfertotlenitovel tisztitom. Jart nar valaki igy? Edesanyam szerint szortuszo gyulladhatott be. Van meg par napom a dokiig sajnos addig mivel enyhithetem?

Elore is koszi mindenkinek



2021. júl. 27. 06:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezzel a problémával szerintem soron kívül is bemehetsz a kórház ambulanciájára, oda, ahol szültél.

Egy ilyen gennyedés nem játék, ha a folyamat bejut a véráramba, komolyabb bajod is lehet. Az a pici, amit alig látsz, valószínűleg nem kicsi, mert akkor nem okozna ilyen panaszokat, csak nem a felszínen van.

2021. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!