Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint egy hete késik a...

Több mint egy hete késik a menstruációm! Mitől késhet? És mi okozhat kimaradást, mert szerintem már nem jön meg ebbe a hónapba!

Figyelt kérdés

Kicsit be vagyok pánikolva, ugyanis 30-án kellett volna megjönnie és még mindig semmi. Szóval már több mint egy hete késik. Amikor meg kellett volna jönnie, az nap nagyon görcsöltem. És készültem arra, hogy megjöjjön, de semmi. Volt egy cisztám még nyáron találta meg a nőgyógyász, de eddig rendszeres volt a menzeszem. Terhes szerintem kizát, hogy legyek, ugyanis a barátommal nem feküdtem még le. Olyan volt, hogy rajta ültem és elélvezett, de ruhába voltunk, szóval ahhoz hogy a kis fickók átjussanak sztem esélye nulla, tehát a terhességet kizárnám. De akkor mitől késik és mitől marad ki? Mert sztem most már nem fog megjönni. 6-os korom óta menstruálok ennyi idő alatt beállna már a ciklusom nem?

A másik gondom, hogy tampont akartam volna felrakni, de megakadt. Aztán csak kézzel felnyúltam és bal oldalt mintha ilyen hólyagszerűt tapintottam volna ki. Kicsit megijedtem... Szerintetek ciszta lehet? Vagy micsoda? Válaszokat előre is köszönöm.


2008. dec. 9. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el a dokihoz szerintem, főként a ciszta miatt amid volt /van?/.

Egyébként stressz miatt, életmódváltozás, környezetváltozás miatt is késhet. Azt nem írtad hány éves vagy! De csak hogy minden ok legyen, menj el a dokihoz.

2008. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!