Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesz vége, 1 napig semmi...

Menszesz vége, 1 napig semmi aztán megint jön?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy most vagyok a menszeszem 5. Napján ha jól emlékszem (max 6.) és nekem ekkor szokott vége lenni. Ma egész nap és tegnap (5, és 4. Nap) semmi nem jött csak egy icipicike. Pici barna nedv volt a papíron ma. De most zuhanyzás után megtöröltem és megint véres volt. Az idegtől lehet? Mert a macskáim bolhákat hoztak be és rajtam is volt, ezért fürödtem le..meglehet?
2021. júl. 30. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. napon szokott annyira meggyengülni hogy még mini tampon sem kell szinte. Utána a 4-5. napon pedig újra erősödik kicsit. Dokim szerint nincs ebben semmi rendellenes, de ha téged zavar, menj el egy vizsgálatra.
2021. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is tök normális. De a helyedben azért feljegyezném legalább a kezdőnapot. :)
2021. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Szombaton még megvan, vasárnap kb semmi, hétfőn megint. Elég idegesítő tud lenni, de szerintem sokunknál megesik az ilyen.
2021. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem ez fogamzásgátló előtt és utána is ugyanúgy előfordult. Már egy éve szedek fogamzásgátlót, de ugyanaz van még mindig. A menzesz harmadik napja gyakorlatilag teljesen "üres", nem történik semmi, elvagyok egy tisztasági betéttel, majd a negyedik nap reggelén folytatódik minden. Nekem azt mondta a dokim anno, hogy ez normális, nem kell vele foglalkozni.
2021. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!