Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggódni?

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

1 hete késik a mensim, a szokásos tünetek érződnek (mellfájdalom, 1-2 pattanás).

Ma teszteltem egyet, késő délután, egyből határozott negatív lett, nézegettem még egy jó 15-20 percig, vakuval, minden szögből, semmi nem volt rajta.

Viszont most 1 órával később ránéztem és mintha ott lenne valami halványan. Nagyon félek, járt már így valaki?

Mindig védekeztünk óvszerrel, amiket ellenőriztünk is, hogy nincs-e kiszakadva, de ilyen nem volt még velem, hogy később megjelent volna valami a teszten.


2021. júl. 31. 21:21
 1/6 anonim válasza:
1%
az problemas lehet mi lesz a neve hafiu halany
2021. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Alapszabály, hogy időn túl ne nézegesd a tesztet. Akkor már nem ad megbízható eredményt. Ha pozitív lenne akkor az lenne az előírt időben is.

Ettől függetlenül, ha nem jön meg, akkor csinálj másikat akár holnap, akár két-három nap múlva, reggel. De szerintem ennyi késésnél már mutatná.

2021. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

A teszt esetében ez normális, minél régebbi annál megbízhatatlanabb, mert simán megváltozhat az eredmény.

Ha még mindig bizonytalan vagy, akkor inkább csinálj egy újat, minthogy a régit nézegesd:)

2021. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó 2 válaszolónak a megnyugtató hozzászólást! :)

Ma reggel csináltam még egy tesztet, az is egyből negatív lett és nem is jelent meg rajta semmi sem időn belül, sem azon túl. Úgyhogy bízom benne, hogy megnyugodhatok és hamarosan hátha megjön.

2021. aug. 1. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégsem jönne meg, akkor más is állhat a háttérben. Például nekem 10 napot késett,a nőgyógyászom valószínűleg az időjárás miatt, lehet hogy nálad is ez a helyzet.:)
2021. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma hálistennek megjött! :)

De így is 8 napot késett, és az a fura, hogy a környezetemben eddig mindenkitől ezt hallom, hogy nekik is több napot, akár 1 hetet is késik. Ennyire befolyásolni tudja az időjárás is vajon? 🤔 érdekes

2021. aug. 2. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!