Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval körülbelül 3 nappal ezelott kisebb barnas valadek jott a huvelyembol es egy csepp friss ver es vegre megorultem,hogy megjött, raktam be tampont estére és reggel csak a barna váladék volt rajta majd egész nap semmi.

Ma van,hogy negyedik napja késik. De minden tünetem meg van. Fáj az alhasam eleg gyakran, valtozo hangulatos, fáj a fejem...de még mindig semmi.

Aktiv szexualis eletem van, de mindig védekezunk. Az eset amire gyanakszom az kb 11e korul pont ovulacio elott egy nappal volt, de csak annyi volt hogy a baratom berakta egyszer gumi nelkul es ennyi es utana gumival csinaltuk. Meg egy dolog ami allhat a hatterben az az, bar lehet hulyeseg de kb március 21korul volt egy surgossegi fogazasgatlas.

Valaszitokat elore is köszönöm!☺️



2021. aug. 1. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Figyi, a márciusi esemény utáni nem zavarhat már be... Létezik elovaladek, attól is teherbe lehet esni, bár ritka. Sok mindentől késhet, a szervezet nem egy gép, ami mindig ugyanúgy működik. Összetett hormonális folyamat ez. Előfordul, h felborul. Ha nem jön meg továbbra sem, akkor go doki. Mi itt nem vagyunk orvosok.
2021. aug. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Elég felelőtlenek vagytok, ha csak nem akartok gyereket. Menj orvoshoz vagy irass gyógyszert. Igen lehetsz az előválladéktól terhes. Tesztelj es kiderül.
2021. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előváladéktól csak akkor lehetsz terhes, ha a párod előtte ejakulált és azóta nem pisilt ill. tisztálkodott. Ekkor a bent maradt kis ondó ki tud távozni az előváladékkal.

Hogy ez okozzon terhesságet, az majdnem a nullával egyenlő DE, termékeny időszakban veszélyes. Hogy miért? Az ondónak biztos "táptalaj" szükséges a túléléshez, így is egy rendes ejakuláláskot a rengetegből pár éli ezt meg, vagy egy sem.. Szóval ha ilyen kis mennyiség távozik, az nagyon nagy eséllyes elhal már az elején, ám ovu esetén a hüvely váladéka jó vivőanyagot biztosít (ez a bizonyos tojásfehérjés nyák) ezért veszélyesebb. Soha de soha nem csináljatok ilyet, ha nem terveztek babát! Nem feltétlen emiatt, hanem mert a megszakításos babuk többsége a nem megfelelő megszakítással jön létre, azaz nem ügyes a fiú, vagy "rosszkor voltatok rossz helyen"..

Mielőtt valaki majd lepontozna, nőgyógyász rokonaim vannak, beszéltünk mi ilyenekről sokat.

Na most, lehet benned van a para ettől és az késlelteti. Meleg ülőfürdőt javasolnék, valamint relaxálást, aviva tornát. Ha egy héten felül késik, tesztelés.

A barnás folyás a mensid jelezheti, nehézkesen akar jönni, erőlködik. Nyugi, hagyd neki.

2021. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-2. valaszolo kosz de nem azert kerdezem itt hogy a negativat olvasssam meg ha igaz is.

3. Köszönöm nagyon segitettel kicsit probalok megnyugodni, aranyos hogy igy levezetted. Irtam neked privátban.

2021. aug. 1. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Én semmi negatívat nem írtam. Segíteni próbáltam . Nem akartam b*nko lenni. Ahogy írta a 3mas, tesztelj. Ha negatív és továbbra sem jön meg go doki.
2021. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!