Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cserél más is betétet minden...

Cserél más is betétet minden pisilés alkalmával? Van jobb megoldás?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, megvan a mensim, és közösen vesszük a betétet a hugommal, és valamelyik nap szóvá tette, hogy túl sok fogy. Namost az a helyzet, hogy olyan rossz érzésnek tartom, hogy a véreset kell visszahúzni ha pl. látom pisilésnél, ezért ki szoktam cserélni, mert nem komfortos h tudom h már véres. Viszont mivel mindig van rajta egy kis vér és gyakran megyek pisilni van h 10-12 betét is elfogy egy nap. És szóvátették h pazarlom.

Van más is aki ilyen sokat használ naponta? Titeket nem zavar ha véres? Vagy cserélitek ugyanúgy minden mosdó alkalmával? Mi lehet a megoldás?



2021. aug. 1. 10:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Kehely.


Egyébként ne cserélj ennyit. Pazarolsz és szemetelsz, de nagyon durván. Feleslegesen dobod ki a pénzt és a tesódnak igaza van.

2021. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van tesósnak olyan 3-4 óránkent ajánlott. Ha ezzel számolsz olyan 6-7 db per nap. Persze ez attól függ milyen erős a vérzésed. Használj tampont vagy kelyhet ha ennyire zavar, de feleslegesen pazarolsz.
2021. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg felesleges ilyen gyakran cserélni. Ha nagyon erősen vérzel akkor kell gyakrabban cserélni, de akkor sem megy el 10-12 darab.

Ha zavar akkor tampon, vagy ahogy írják kehely, mondjuk én azt még nem mertem kipróbálni

2021. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom neked miként lehetne érvelni, hogy ne tedd ezt. Nyilván komfortzónádon kívül esik, de majd berokkant a szívem a napi 10-12 csere leírásának láttán, mert egy iszonyatosan szennyezi a környezetet. A betét nem lebomló, veszélyes hulladéknak számít.

Megértem ha valaki durva vérzésnél elhasznál napi 5-6-ot (és nyilván nem két-három cseppest, hanem 5-6-ost), de a 12... jézusom!


Ha neked nem komfortos a vér látványa, akkor használj tampont vagy kehelyt, az utóbbi amúgy is nagyon környezetbarát. De már csak azért is megértem a családod, mert a betét drága. Egy átlagos always, amiben van 10-12 darab simán van ezer forint, így pedig havi akár 7 ezret is erre lőhetsz el.

2021. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Használj tampont, vagy inkább kelyhet. Nagyon durván szennyezed a környezetet.
2021. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Elegansan tepj le egy darab vecepapirt, hajtsd felbe, es tedd ra. Minden pisiliesnel dobd a vecebe. A betet feher marad, es csak akkor kell cserelni, ha mar friss kell.
2021. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: vedd magadnak külön a betétet, és akkor senki nem fogja szóvá tenni mennyit használsz.
2021. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Napi 6-7 betét az átlag nálam. Én se mindig szeretem vissza húzni a félig telt betétet de fél percig kellemetlen. Sajnálok annyit pazarolni. :(
2021. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Tokre megértem, használj tampont az sokkal sokkal kényelmesebb ha megtanulod felhelyezni :))
2021. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Én is a kelyhet javaslom vagy vegyél magadnak külön.
2021. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!