Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cserél más is betétet minden...

Cserél más is betétet minden pisilés alkalmával? Van jobb megoldás?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, megvan a mensim, és közösen vesszük a betétet a hugommal, és valamelyik nap szóvá tette, hogy túl sok fogy. Namost az a helyzet, hogy olyan rossz érzésnek tartom, hogy a véreset kell visszahúzni ha pl. látom pisilésnél, ezért ki szoktam cserélni, mert nem komfortos h tudom h már véres. Viszont mivel mindig van rajta egy kis vér és gyakran megyek pisilni van h 10-12 betét is elfogy egy nap. És szóvátették h pazarlom.

Van más is aki ilyen sokat használ naponta? Titeket nem zavar ha véres? Vagy cserélitek ugyanúgy minden mosdó alkalmával? Mi lehet a megoldás?



2021. aug. 1. 10:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem nincs igaza a testvérednek, cseppet sem. Én nekem ha megvan és suliba vagyok akkor bemegyek 8:00ra és annyit viszek magammal, hogy pont elég legyen persze teszek pótot is.Én úgy számítom, hogy ha minden szünetben cserélek akkor minden óra után elmegyek WCre és kb 6 órám van és még órák útán is mielött hazamegyek.Vagyis ez suliba kb.6 vagy 7 ha órák elött is elmegyek...

És ez csak suli+az amitmég otthon indulás elött rakok be...

Van hogy kettöt egymás hegyé teszek de pisiléskor csak az egyiket veszem ki...

Persze csak akkor ha nem látszik, mert olyan ruhában vagyok...

És van, hogy reggeli fürdés után is beteszek egyet de csak addig amíg fel nem veszem a tiszta bugyit, hogy ne csurogjon...

És miután hazaérek, akkor elfogy olyan 7drb. akkor azért már nem cserélem olyan gyakran...

És este megint kettöt teszek be...

És pedig nekem egyáltalán nem erös és nem olyan rossz ráhúzni magamra a véreset sem...

De nem fogok vele spórolni az biztos...

Hisz nem is én akartam, hogy menstruáljak én nem kértem, és leszarom a természetet...

És ha szennyez micsináljak akkor járjatok gyalog ha annyira zavar...

Egyébként tampont sem kelyhet a szüleim nem engedik, hogy használjak, de nehogy már a természet végett ne érezzem magam kényelmesen...

Vagy féljek attól hogy átázom, van rajta egy kevés vér kicserélem mit számít...

Szóval olyan 18-21 egy nap...

2021. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálok a pazarlásaitokhoz. Fogalmatok sincs, mennyi szemetet gyártotok, holott van más lehetőség is. Ami ráadásul nem baci tenyészet, nem büdös, egyszer kell megvenni és ennyi.
2021. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
46%
Látszik, hogy sokan nem saját pénzből veszik.
2021. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
41%

13 vagyok

Rohadt környezetvédök fujj de utálom öket...

2021. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
31%
Elözö vagyok rosszul irtam nem13 hanem 11 es vagyok
2021. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
37%

Te kis nyomi, majd gázolhatsz a szemétben :) azt se tudod, mennyibe kerül. Ha te vennéd, nem bsznád ki a szemétbe.

Remélem szemétben fetrengve, tüdőrákban fogsz majd szenvedni ami azért alakul ki, mert a koszos,büdös városban beszívsz minden jót.


Tudod egyáltalán, mi van abban a szrban amkt használsz? Vegyszer. Szín tiszta méreg. A tamponnal együtt.

2021. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%

(11 vagyok) Akkor nem tudom 16os, hogy mit vársz tölem, használjak rongyot vagy mit szeretnél, nem értem az ilyen embereket...

De gondolom te sem gyalog jársz...

És ha annyira zavar a környezetvédelem ezer más dolgon kéne változtatni menj és teremts tiszta bolygót ne ezen éld ki a vágyaidat...

Hisz te is szennyezet a bolygót a puszta jelenléteddel...

Az még nagyobb kár...

Amúgy hirtelen milyen nagy környv. lett mindenki...

De nem érdekel...

Egyébként ott vagyok amikor veszi az anyum ami kell az kell...

De már várom is a következö mensimet mert majd megduplázom a használt darabok számát...

2021. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként nem is városban lakok hanem egy faluban egy dombos erdös részen ahol nagyon tiszta a levegö,ugyhogy max titeket szennyezlek...
2021. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

17-es: Bár nem a 16-os vagyok, azért válaszolok.

Senki sem várja el tőled, hogy rongyot használj. Erre tökéletes alternatíva a mensibugyi, a mosibetét vagy a kehely. De minden bizonnyal neked az első kettő nem megoldás, mert nem anyuka kell mossa őket, hanem te magad. És egyértelműen látszik, hogy nem a saját háztartásodat vezeted, ha napi 20 betétet is elhasználsz, mert az már simán van egy hónapban 10.000 forintnyi kiadás.


Az pedig hogy mennyire szennyezi a környezetét az előtted író válaszoló, nem tudhatod. Képzeld, létezik már zero waste is.

2021. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
45%

Nemtudom ti hol vásároljátok a betétet de vegyétek csak annyiért de nekem biztosan nem kerül annyiba amennyit írtál egy hónap alatt...

Egyébként ha használom az nem pazarlás...

2021. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!