Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj az együttlét?

Miért fáj az együttlét?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál, huvelyi gombas fertozesssl kezelt, kaptam ra gyogyszert es tejsavas keszitmenyt a ph helyreallitasara.

Az egyuttlet fajt tovabba, visszamentem hozza, de csak hosszabb elojatekot javasolt. Oszinten szolva nyilvan erzi az ember, hogy kell-e hosszabb, es hat nem eppen oldodott meg a problema, sikositoval sem. Ugyanolyan fajdalmas.

Mintha szuk lennek belulrol nagyon, melyen pedig iszonyat feszul, mig kivulrol a wc papirral valo kitorles is neha faj mostanaban. Mintha sebes lenne, de nem latszik. Egy ujj meg talan nem is fajdalmas, de mar ket ujj eseteben is faj, nem tudom mitol lehet.

Most megint elkezdtem szedni egy tejsavas keszitmenyt, hatha segit valamennyire.

De az egyuttlett meg igyis fajdalmas. Kb.2,5 eve szedek Rezia fogamzasgatlot,

De csak az utobbi honapokban kezdodtek a tunetek.



2021. aug. 1. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Ismerősömnek hasonló gondja volt, egy idő után nőkre váltott. Nem vicc.
2021. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Szia. Menj másik orvoshoz ha kell. Nekem így volt sokáig,egy gyulladásom volt amit egy speckó kúp hozott helyre.

Illetve egy std szűrést csináltass, clamidiam is volt,attól is lehet. Évekig lappang,a férfiaknál tünetnentes,lehet csak most jött ki.

2021. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fogamzásgátló okozott állandó gombát. Miután elmúlt, több hétre rá is feszített és fájt a szex.

2-nek igaza van, menj másik orvoshoz.

2021. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!