Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhatnak a striák?

Fájhatnak a striák?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy elég hülye a kérdésem, de hirtelen híztam és a hasam alján bal oldalt megjelent három stria csík pirosak "duzzadtak ". Amióta vannak van hogy fáj meg a körülötte lévő terület is. Nem kifejezetten fájdalom hanem inkább bizsergő kellemetlen érzés amivel semmit sem tudok csinálni. Utána olvastam ,és elvileg a stria nem fáj, de nekem mégis heti szinten van ilyen.

Valakinek esetleg volt már ilyen? Vagy ennek semmi köze a striákhoz?



2021. aug. 1. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt egy enyhe kellemetlen érzés mikor kialakult, azért mégiscsak szakad ott a bőr
2021. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha meg akarsz szabadulni a striáktól (mert igenis meg lehet), akkor használj mindennap az érintett területre Aloe Verát. Ha kókusz olajjal együtt használod, pláne jó, de önmagában az aloe is hatásos. Egy a hátránya, nem azonnali az eredmény. A kezelésnek 2-3 hónapig kell tartania, viszont lehet látni egy idő után a javulást. A kezeléshez magas (98%) tartalmú Aloe gélt célszerű használni, de ha nincs más, jó a napozás utáni kezeléshez ajánlott aloe gél is.


[link]


[link]

2021. aug. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Köszi, mindig van itthon az az eredeti aloe vera ,ma már be is kentem remélem elmúlik 😊
2021. aug. 2. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!