Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelyi fertőzések...

Visszatérő hüvelyi fertőzések ellen megoldás???

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben fordultam ide, hátha valakinek volt már ilyen és megoldódott. Folyamatosan visszatérő hüvelyi fertőzéseim vannak, amikkel mindig nőgyógyászhoz fordulok. Mindent elkövetek annak érdekében, hogy ne legyen semmi baj. Intim szappan de azzal is csak kívül mosom, belül csak víz. Wc-zes után hatrafele törlés. szex előtt/ után pisi, gondos kézmosás. Illatmentes sikosito. Ugyan tisztasági betetet használok viszont.De az utóbbi időben felevben nem birok szabadulni és visszatér rajtam pedig már a sírógörcs van. Bár mostanság nagyon sok stressz ér. Monogám kapcsolatban élek és ovszerral védekezem még csak hormont sem szedek. Kérlek, akinek van bármilyen tapasztalata és volt már hasonló cipőben, írjon. Most a tejsavas heti irrigalason gondolkozom de megoszlanak róla a vélemények,hogy akkor ez most jó-e vagy sem..

2021. aug. 3. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy magától nem lehet elkapni semmit. Kell hozzá, hogy megfertőződj. Ergó ez vagy egy visszatérő betegség, amelyre hiába szedted be a gyógyszer továbbra is lappang és amikor legyengül a szervezeted, ismét előjön. Vagy a partneredtől kapod el rendszeresen. Sok olyan betegség van, amely a férfiaknál nem okoz tünetet, csak a nőknél. Érdemes lenne, ha a partnered is kivizsgáltatná magát.
2021. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Mar volt dokinál már csak a mintát kell majd leadni és a leletert menni ami a közeljövőben meg lesz de nem hinném, hogy ez okozná,mert O is mindig kapott kezelést:/
2021. aug. 3. 01:29
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is hasonló volt, egy csomó orvos látott, kipróbáltam minden fent említett módszert. Sok-sok évig voltunk együtt az akkori párommal, és végig probléma volt. Egyszer volt egy parhonapos szexszünet munka miatt, akkor is kijött rajtam.


Aztán szakítottunk, és mit ad isten, elmúlt a probléma. Én arra jutottam, hogy ez pszichoszomatikus tünet lehetett. Már nem akartam vele lenni, csak ezt nem ismertem el magamnak sem, a szervezetem pedig így reagált.

2021. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Párod volt kezelve? Van pingpong fertőzés is!!

Az óvszer pedig attól nem véd meg!

2021. aug. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám a helyedben az intim mosakodót 2-3 hétre.
2021. aug. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Bar vannak néha gondjaink de én szeretnék vele lenni, nagyon szeretem. Párom volt kezelve, igen.
2021. aug. 3. 06:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne mosd a hüvelyedet, vizzel sem.
2021. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyflóra helyreállító tablettát próbáltál már?
2021. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gombás vagy bakteriális fertőzésed van?
2021. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!