Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Medinac 10mg kinek mikor...

Medinac 10mg kinek mikor kezdett el látványosan hatni pattanásos arcra?

Figyelt kérdés

Lassan 2,5 hónapja szedem de még mindig jön elő 1-2 új gyulladás.

Lehet hogy alacsony a dózis?

Szeptemberben kell visszamenjek az orvosomhoz.

183cm vagyok és kb 65kg. (25/N)



2021. aug. 4. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém (172cm, 50kg) is 10mg-ot szedett, nagyjából 3-4 hónap után volt egyértelműen látható a javulás, 6 hónap után nagyon látványos volt a javulás. Neki kb 1,5 évig kellett szednie, azóta teljesen rendbe jött az arca.

Én 20mg-ot szedek (182cm, 95kg), nekem 3 hónap után még nem túl látványos, de alakul.

2021. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónap után látszódott a változás nálam. Az elején teljesen normális hogy több pattanásod lett tőle, ez nálam is igy volt. Legyél türelmes látszódni fog a változás, csak idő kell hozzá.
2021. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartás, nekem a kezelés végére csodálatosan szép bőröm lett :)) arra nem emlékszem mennyi idő alatt látszott de három hónap legalább kellett
2021. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!