Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha újra szednék fogamzásgátlót...

Ha újra szednék fogamzásgátlót, akkor elmúlna a barnás pecsétlő vérzésem, ami mensi előtt mindig van?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok. 3 éve hagytam abba a fogamzásgátlót. Azóta minden mensim 5-6 napig tartó barnás-bordós pecsétléssel kezdődik. Eléggé unom már, mert egyre erősebb és igy 10-12 napig van vérzésem. Mégha nem is ugyanolyan.

Orvosnál voltam. Hormonprobléma nincs. Endometriózis nincs. Minden vizsgálati eredmény negativ. Van peteérés, van tüszőrepedés, nincs sárgatest elégtelenség. Semmi probléma.

Majdnem egy évig vizsgáltak és nem tudják mitől van ez. Most ha esetleg irtok fel újra fogamzásgátlót, az helyre teszi a ciklusomat és meg fog szűnni a barnázás?

Dokim szerint ha teherbe esek, akkor is abbamarad ez. Viszont nem akarok teherbe esni. Mit tegyek?


2008. dec. 9. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak nem a Pálfalvihoz jársz?

Nekem is minden olyan mint neked, ugyan úgy pecsételek. Azt mondta ha teherbe esek elmarad, illeve ha újra elkezdem a fogigátlót.

2008. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nem Pálfalvihoz járok, külföldön élek.
2008. dec. 10. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!