Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ha valakinek vese...

Lányok, ha valakinek vese fertőzése van, akkor utána kell nőgyógyászhoz menni leelenorizni, hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak ott? A lány mondta, hogy kap injekciót előtte és kíváncsivá tett.
2021. aug. 5. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Urologiara kell menni elsosorban, ha nagyon durva a gyulladas, akkor meg korhazba.

Nem tudom, hogy milyen injekciot kap, ez eleg tag fogalom.

2021. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pár hónapja is ilyen fertőzése volt, akkor naponta kellett az anyukájának beadnia egy injekciót, lehet, hogy most is hasonlót kap.
2021. aug. 5. 21:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Elvileg már jobban van, és ha minden igaz, akkor egy utolsó csekkolás lenne, hogy minden rendben van e
2021. aug. 5. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ok, de a vesekkel nem a nogyogyasz foglalkozik, meg egyebkent is eleg zavaros a tortenet. Miert nem tole kerdezed meg?

Ennek igy nincs sok ertelme kerdezo.

2021. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Minek mennél nőgyógyászhoz? Ha nem a nemi szerveddel van baj akkor az nem foglalkozik ezzel. El lehet menni, hogy "minden rendben van-e", de teljesen fölösleges.

Ez olyan mintha lenne valami fain mandula gyulladásom, de utána elmennék megvizsgáltatni a herémet, hogy minden rendben van-e.

2021. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A vesek meg koszonoviszonyban sincsenek a nemi szervekkel.
2021. aug. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, akkor maga a gyulladás miatt akár lehet olyan szintű elfertozodes, hogy akár lehet, hogy nem lehet gyereke, gyenge az immunrendszere, naponta kap szurit miatta, lehet, hogy valamit én értettem félre, de a lényeg, hogy oda ment, és valami vesével kapcsolatos betegsége van aminel a mehet megnézik, hogy át ment e rá. Én nem értek hozzá, ezért kérdeztem itt, a lánytól még nem mertem megkérdezni, hogy mit csinálnak vele, olyan fura lenne..
2021. aug. 6. 07:20
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Ok, de tovabbra sincs ertelme a kerdesednek, mert annyit se tudsz megmondani, hogy pontosan mi a baja, mert abbol mar lehetne kovetkeztetni arra, hogy mi miert van, miert ehhez az orvoshoz kell elmenni, stb.


Ha nem kerdezed meg tole, akkor nem, igy jartal.

2021. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húgyuti fertőzésnél szokta ajánlani az urológus, hogy ha javul utána a nőgyógyásszal is érdemes vizsgálatot csináltatni, hogy nem terjedt e át a fertőzés.Vese az más azért.Mondjuk az lehet, hogy húgyvezeték kezdett begyulladni és terjedt felfelé, de mire sz vesékhez érne az annyira fáj, hogy normál esetben arra már elmentél orvoshoz.
2021. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!