Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol vagdossam be a kompresszió...

Hol vagdossam be a kompressziós harisnyát ha túl szoros, tovább fog foszlani?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kompressziós harisnya lémyege, hogy szoros legyen... Ha túl szoros, ne tedd tönkre, vegyél nagyobbat
2021. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem veszek erre is 8000t költöttem
2021. aug. 8. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevagdosod az nem segít, max kötözött sonka leszel. Sajnos a legegyszerűbb, ha veszel nagyobb méretet, ha tényleg túl kicsi
2021. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Add el a rosszat, és vegyél egy jót. Ha bevadgosod, pont a lényegét teszed tönkre
2021. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, gratulálok! Inkább tönkvágsz 8000 Ft-ot, mint túladj rajta. Így ugyanott leszel: meg kell venned a jobbat. Amúgy a harisnyának is van egy garantált élettartama, amíg őrzi az adott kompressziós mértéket. Ha már kitágult, ugyanúgy dobhatod ki. De ha belevágsz, akkor viszont azonnal. Reggel próbáltad felhúzni? Tanulmányoztad, hogyan kell felhúzni? Mert van ennek trükkje, hiszen jó esetben eleve egy szoros harisnyát kell felhúznod magadra.
2021. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen drága harisnyát vétek tönkretenni. Ajánlom az alakformáló harisnyát, kb 2000ft,nézd meg a MÉRETTÁBLÁTATOT! És ha ilyen problémája van ha eddig még nem szedett detralexet, ajánlom.
2021. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Apám évtizedeken át szenvedett a visszeres, puffadt lábával. Az egyiket fiatal korában meg is műtötték. 60 felett állandóan fáslizta a lábát, nem bírta a gumiharisnyát.

Én is ezen az úton vagyok (64), kíméltem, de már megjelentek a jelek. Mágnesmatracozok, kínai visszérkrémet használok, gesztenyés lábszárkrémet használok, kerékpározni fogok, a kék lézeres megvilágítást használom, érezhető a mágnesmatrac, a gesztenyekrém és a kínai visszérkrém hatása is. Még utána fogok olvasni a reklámozott tablettáknak is. Apám, apai nagyapám agyvérzésben halt meg, nem a láb volt a halálok, bár sok macerával járt apám esetében a rossz lába. Apám 80 évig élt, nem volt cukros, csak magas vérnyomása volt. Megtapasztaltam, hogy van olyan gyógyszer, amit szívre írnak, az Egiramlon, amely beviszi az oxigénellátást a perifériákról a test közepére (agy, szív, potencia jobb, lábak, kezek viszont gyengülnek, rosszabbodnak.). Valamilyen középút kellene, ezért használom a mágnesmatracot (oxigént ad a sejteknek), vérhígító gyógynövény komplexet, stb. A kerékpározás biztosan jó. Oda kell figyelni rá, utána kell olvasni.

2021. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
8eFt semmi a lábak megmentéséért. Sokkal többe kerül később az elhanyagolása. De szerintem a mozgás, úszás, kerékpározás százszor jobb, mint a nyomás alkalmazása a lábszáron. De a saját kitapasztalásnál nincs jobb. Ezt csak segítheti mások véleménye.
2021. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!