Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez is lehet ovulácios fájdalom?

Ez is lehet ovulácios fájdalom?

Figyelt kérdés
Már többször is éreztem ilyet. Nyilalló görcsök .ilyen késszúrás szerű, hasogató, éles fájdalom az alhasamban,középen meg kicsit jobboldalt és kisugárzik fenék és végbél tájra. Ülni is, állni is rossz. Olyasmi érzés, mint mielött megjönne a mensi, csak akkor nem fáj ennyire. Ez az egész kb fél oráig vagy max 1-2 oráig tart, aztán elmúlik és sokáig vissza sem tér. Úgy pár havonta jelentkezik ez az érzés. Amugy elvileg egészséges vagyok. Hát kb középidöben vagyok. Csak kiváncsi vagyok, ilyenkor más is ugyanezt tapasztalja-e? Vagy más oka lehet. Gondoltam még szélgörcsre. De rám nem jellemzö, ezt leszámitva nem vagyok hasfájós. Meg akkor az sűrűbben okozna ilyen érzést, nem?
2021. aug. 8. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ez peteérés és normális. Szoktam én is érezni, eléggé durván, de ismerek olyan nőt, aki semmit nem érez (jó neki).
2021. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!