Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na szóval augusztus 7-én jött...

Na szóval augusztus 7-én jött meg, viszont holnap strandra megyünk (sokan leszünk). A tampon nem megoldás, ugyanis nem tudnám cserélni, mert a kicsikre folyamatosan figyelnünk kell. Van esetleg modszere elmulasztani?

Figyelt kérdés
tudom hogy mindenki fogja ettöl a kérdéstől a fejét.Kérlek normális válaszokat írjatok!Tudom hogy helytelen befolyásolni, viszont nagyon sokat segìtenétek vele! Válaszokat elöre köszönöm! Puszi!

#menstruáció #nők egészsége #Nemtampon #Mensiabbagyás
2021. aug. 9. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
... És ha f@sn@d kell, akkor is a "kicsikre" kell majd figyelni? Nem hiszem, hogy ezt nem lehet megoldani.
2021. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1 válaszoló! Köszönöm, hogy szántál rám ennyi időt hogy elolvastad a kérdésemet. De egy pottyantós kloziban nem igen tudnám ezt higiénikusan megoldani.😂😞
2021. aug. 9. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nincs rá módszer.
2021. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na nembaj. Köszönöm mindenkinek aki foglalkozott a kérdésemmel! Pacsi és hála!
2021. aug. 9. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha már megvan nehezen lehet elmulasztani. Ismerős esküszik rá, ha citromot eszik citrommal akkor hamarabb elmúlik tőle, de hát azért ennek az esélye elég kicsi. Amúgy akkor a 4. napod lesz nem? Az csak nem annyira vészes már. Nem kell vészesen sokszor cserélni, hogy annyi idő alatt mások ne tudjanak a kicsikre figyelni.
2021. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs kétóránként ötperced egy betét cserére? De most a kézfertőtlenítők korát éljük, simán elég az a kezedre csere előtt alaposan.
2021. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 4. Napon már nem kell 2, elég akár 4 óránként is cserélni ha úgy van. Egyébként van direkt erre a célra úszós tampon is, ami a vizet nem engedi be annyira igy nem telik meg túl hamar.
2021. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!