Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az éjszakai betét miért lesz...

Az éjszakai betét miért lesz mindenhol véres úgy, hogy nem erős a vérzés?

Figyelt kérdés
Mivel hosszú ezért ugye jóval előre-hátra lóg a hüvely nyílástól, tehát ahonnan jön a vér. Azonban reggelre mégis véres mindenütt, nemcsak a hüvely nyílást fedő részen a közepén. Nincs erős vérzésem, tehát nem érzem h előre-hátra folyna hirtelen és azért. Mi akkor az oka, hogy mindneütt "piros" a betét reggelre? Normális?

2021. aug. 9. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az ágyban fekszel, forgolódsz, a szeméremajkaid és a feneked is vezetik tovább a vért.
2021. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Mert alszol, es össze-vissza forgolodsz.. nekem neha meg a seggemig is elfolyik
2021. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem folyik be azonnal a betétbe! Nem olyan, mint a reklám, hogy kék vizet folyatnak a betétre, és hipp-hopp 1 mp alatt beissza a betét.

A vér nem képes olyan hamar beszívódni. Mire beszívódik, addigra egy része szépen végigfolyikaz a betét felületén.

2021. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert szétterül rajta ami ráfolyik, plusz a mocorgás is segít szétkenni és a szeméremajkak környékén lévő vér is rendesen össze tudja maszatolni. De amúgy csak a felületén véres az egész, vagy a belseje is? Csak mert nekem sem erős a vérzésem, és én is gyakran járok úgy, arra kelek, h tiszta maszat a betét felszíne, viszont az alján csak két kisebb folt látható, ami ugye azt jelenti, h a betét teteje lett csak összekenve, bele már nem sok minden került.
2021. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!