Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feszülő tesinadrágok a hónap...

Feszülő tesinadrágok a hónap azon részén...?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy hogy a tesitanárok ezt a részét nem értik meg annak hogy miért sem akarunk ilyenkor tesizni?


Engem nagyon zavar ahogy átlátszik. Nem használok még tampont. Lányoknak nem nagyon gyártanak bővebb sport nadrágot. Igazából a kérdésem az lenne hogy titeket is zavar e hogy látható a betét.


Sose voltak ilyenkor hasfájásaim. A tanárok szimplán megérthetnék hogy ilyenkor nem csak amiatt rossz tesizni. Hanem ilyenkor kényelmetlen futni, TALAJTORNÁZNI, vagy bármi olyan gyakorlatot csinálni. Főleg gyerekeknek. Mert igenis nem mindenkinek 14 vagy 15 évesen jön meg. Valakinek 9-10,vagy még előtte. És nem, nem tudom visszatartani, ez nem úgy működik.


Ti egyet értetek e ezekkel? ha egyáltalán érthetően írtam le.


Lehet idénre kerítek bővebb gatyát..



2021. aug. 9. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet kapni bővebb nadrágokat.
2021. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem
2021. aug. 9. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
de ez megoldja a problémát
2021. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt a problémát hogy kényelmetlen tesizni ilyenkor nem oldja meg semmi. Köszönöm a nem túl hasznos vákaszodat.
2021. aug. 9. 23:22
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem miért akadtál ki az előzőre. Alapvetően a legtöbb helyen a fekete nadrág a követelmény. Képzeld én sose mutogattam a picsám, mégis túléltem a gimit, sima, fekete melegítőnadrággal, ahol nem látszik át a betét vonala.
2021. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
szerintem a kérdező arra gondolt (azon kívül hogy átlátszik a nadrágon), hogy kényelmetlen futni, talajtornázni, stb, mert elcsúszik a betét, nem komfortos érzés ilyenkor ezeket csinálni.
2021. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Miért kéne SZOROS nadrgában tesizni? Ja, mert akkor nézhetik a segged?


Bocsi, én tornázni bővebb cuccokban járok, amiben lehet mozogni is anélkül, hogy megfulladnék.

És a bővebb nadrágban pl a betét sem látszik át, egyébként szoros bugyi, és tesi előtt csere.


Ha vívni képes voltam mikor megvolt, egy sima tesióra ahhoz képest nulla.

2021. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sulis éveimben én is rosszul voltam már a szoros nadrág gondolatától is. Minek? Azért, hogy elszorítsa a vérkeringést? Vagy, ahogyan előttem is írták, hogy mutogasd magad? Fekete és/ vagy sötét nadrág volt nálunk is a követelmény, abban nem látszott át a betét, de alapjáraton is pont lesz@rtam, ha netán mégis átlátszik, nőből vagyok, menstruálok, ennyi. Aki meg ezen röhög/cikizi a másikat, az magát minősíti, nem engem. :)
2021. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Én ezt mindig úgy néztem, hogy nem az én dolgom eldonteni, mit hogyan kell egy tesi órán csinálni. A tanár dönt és szia, fogadd el, vagy főj a levedben, mást nem tudsz tenni. Meg kell tanulni elengedni olyan dolgokat amiket nem kontrolálhatsz.


Vegyél bővebb nadrágot, akkor legalább nem fog látszani. Esetleg egy erősebb napon írass papírt anyuddal, hogy ne kelljen tesizned, vagy könnyített tesi a legjobb megoldás.

2021. aug. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Köszönöm szépen hogy pár válaszoló szexualizált engem. Persze biztos mutogatni akarja a seggét. Rohadtul utálom a feszülős nadrágokat. Nincs is mit mutogatnom, nem nagy a seggem. Nem is vonzódom senkihez. Gyerek vagyok. Köszönöm rohadtul tényleg.
2021. aug. 14. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!