Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legrövidebb idő ami...

Mi volt a legrövidebb idő ami alatt elhasználtatok egy tampont vagy betétet és miért?

Figyelt kérdés
Nagyon erős vérzés, vagy más oka volt?

2021. aug. 10. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Na vajon miért?
2021. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Leejtettem a nyilvános wc mosdójában,nem használtam így fel. 1 perc alatt annyi volt neki :)
2021. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Eros verzes sajnos... betet 5 perc max, tampon kb fel ora
2021. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Öhm, khm. Pisiltem, a madzag meg felszívta a vizeletet. A gondolattól is rosszul voltam, hogy vizeletes tampon van bennem, rögtön cseréltem.


Betéttel a gondom mindig az volt, hogy össze-vissza csuszkált, sokszor összegyűrődött, úgy meg nem lehetett használni.

2021. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
ejtettem földre én is, az kuka lett, de amúgy csúcsnapokon max fél óra. Illetve van hogy 10 perc után cserélem ha éreztem hogy már tiszta, de éppen indulok valahova. Indulni csakis frissel!
2021. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy betét fétises?
2021. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb 10 percig volt bent a betét, míg cserélni kellett. Kapkodtam, nem ragadt rendesen a bugyira, aztán pár perc múlva a hétsó részén a két széle összetapadt, a közepe meg kiemelkedett. Persze pont akkor folyt ki valamennyi vér, ami betét közepéről szépen lefolyt kétoldalra és és jó része a bugyin landolt, a betéten meg alig látszott valami, két ilyen rózsaszínes csík az oldalán... Kissé ideges lettem emiatt, de aztán sikerült a bugyit is rendbetenni, a másik betét már szépen ráragadt, szóval csak egy 20 perces kitérőt okozott az eset
2021. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!