Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim szagok ellen mit tehetek?

Intim szagok ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Rendesen tisztálkodom, intim mosakodót is használok, (próbáltam már nélküle is), mégis kellemetlen szagú vagyok odalent. Nőgyógyászhoz is voltam már, használtam kúpot is egy bakteriális fertőzés miatt. Tisztasági betétet is használok, de közvetlenül zuhanyzás- alapos tisztítás után is érzem. Nem akkor, ha kicsit szét vannak nyilva a lábaim, hanem ha hozzáérek szagmintát venni, akkor érzem az ujjaimon a kellemetlen szagot. A párom előtt ezért nagyon nagyon kellemetlenül érzem magam.. valakinek ötlet erre ?
2021. aug. 10. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos én férfi vagyok és érdemben nyilván nem tudok hozzászólni.


DE!


Ha normális kapcsolatod van ezt abszolút nem gáz megkérdezni a párodtól. Mondd el neki ezt amit itt leírtál és kérdezd meg, hogy ő is így látja/érzi-e.


Legalábbis én biztos nem örülnék ha a párom ezen szorongana a tudtomon kívül. Ezzel persze nem azt mondom hogy bemeséled magadnak, de szerintem ha rákérdezel akkor ő tud neked megfelelő választ adni. Nekem is volt olyan hogy úgy éreztem mintha szagom lenne, de a párom mondta hogy nincs, pedig mondtam hogy nyugodtan mondja meg, én így érzem. De ő mondta hogy tényleg nem érez semmi szokatlant. Nos, ennyit tudtam segíteni :)

2021. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A párod is meg tudja erősíteni, hogy valami nem stimmel szagügyileg?

Ugyanis sokan beképzelik, hogy éreznek valamit, de az a természetes szaguk úgymond.

Ha tényleg erősen kellemetlen szagú, akkor meg egy másik orvost kéne megkérdezni a dologról.

2021. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első! Nagyon édes vagy :)


Második. Ő azt mondta,hogy egy hosszú nap után nincs kellemes illatom, de ezen kívül sosem említette..

2021. aug. 10. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Köszi kérdező :)


Hosszú nap után senkinek sincs kellemes illata. Említeni meg lehet azért nem említette, mert nem akar megbántani. De ha te kérdezel rá, úgy már más a leányzó fekvése. Friss zuhi után action, és meg kell kérdezni. Ha pedig azt mondja, valami nem jó, akkor legalább tudod hogy valós és még fennálló probléma van és biztos, hogy orvoshoz kell menni (akár másikhoz is).

2021. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A genitáliáknak van szaga, soha nem leszel rózsa illatú!

Amennyiben nincs fertőzésed nem tudsz mit csinálni, ez vagy te, normális férfi ezen nem problémázik.

2021. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért menj el egy másik dokihoz is.
2021. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lactacyd intim mosakodó jól elveszi, én igy tapasztaltam
2021. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!