Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mar sovanynak nez ki?

Ez mar sovanynak nez ki?

Figyelt kérdés

Testkepzavarom van es nem tudom mar hogy vekony vagyoke vagy csak azt mondjak. a bmi-m szerint sovany vagyok, szerintem nem. 49kg/166cm a combom a legvastagabb helyen 44cm (jobb is bal is talan 0,5cm elteres van koztuk) a felso meretem xs-s kozott van, nadrag meretem s (melegitokb xs) ezert is vagyok osszezavarodva nagyon. (anorexiaval diagnotizaltak par honapja)


hany kilonak kene lennem hogy vekony legyek? hany cm a normalis a combomnak, a derekamnak meg ezeknek?


(16/L)



2021. aug. 10. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet.
2021. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a magassághoz az ideális súly 59-60 kg, az ideális tartomány alja 53 kg. 48 kg-ig még éppen elmegy, de alatta már a kóros soványság kategória.

Szóval ne akarj tovább fogyni!

2021. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

51 kilónál kezdődik a normál súlytartomány a magasságodhoz. Nem vagy még vészesen sovány, de sovány vagy, ha nem így látod, akkor testképzavarod van.

Nekem anorexiásan a minimális súlyom mellé volt 44 cm a combom, és pár centivel alacsonyabb is vagyok nálad, a BMI-m már 15 körül volt akkor. Tehát neked egész biztosan vékony combod van már most is.

Egy cikkben olvastam egyszer, hogy nőknél a 46,5 cm alatti comb kerület számít túl vékonynak. Bár testmagasságot nem írtak mellé, de mivel nem vagy alacsony, rád egyértelműen érvényes.

2021. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
nagyon jok a testméreteid.nem vagy sovány
2021. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Sovány vagy és beteg. KEress orvost vagy pszichológust.
2021. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!