Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a menstruációm,...

1 hete késik a menstruációm, illetve tegnap hirtelen szúró nyilaló fájdalmakat tapasztaltam a jobb oldali bordák alatt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja hogy rendszertelen a menstruációm.

Alapból nekem minden 4 hónapban késik 1 hetet, a múlt honap lett volna ez a bizonyos 4 hónap viszont rendesen megjött, azelőtti hónapban csak 2 nap volt 5helyett, most meg 1hete késik, valamint tegnap tapasztaltam a jobb bordaív alatt hirtelen szúró fájdalmat, főleg este.

(2 éve sokat hányok illetve nagyon sokat fáj a fejem ha ez számít valamit)

Valaki volt hasonló helyzetben? Mi volt a baj?

16 L


2021. aug. 11. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A korod miatt még normális, ha nem pontos. A jobb bordaív alatti fájdalom lehet epehólyag, epekő miatt.
2021. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de nekem eddig egyáltalán nem volt rendszertelen, 6 éve hogy megvan. Köszönöm a válaszod!
2021. aug. 11. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos kérdés. Élsz nemi életet? Ha igen, akkor vedekezel? Hányást, fejfájást miért nem vizsgáltattad ki, főleg, ha régóta tart..
2021. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok. Alapból is fejfájós vagyok így nem mentem eddig orvoshoz vele de majd nem sokára fogok.
2021. aug. 11. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Vitamin hiány, pl vas, is állhat a háttérben. Esetleg vérszegénység! Menj orvoshoz mielőbb. Először a házidokihoz, utánaa meg ő intézi a többit.
2021. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!