Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esély van rá hogy 34...

Mennyi esély van rá hogy 34 éves nő pcos ir mellett azonnal teherbe essen?

Figyelt kérdés

A pcos és az ir is diagnosztizált , az étrendet munka miatt nem igazán tudja tartani. Lehet terhes ilyen dolgok mellett azonnali, 1 alkalomtól?


A kérdés nem rólam szól.


2021. aug. 13. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélye van
2021. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mert úgy beleélte magát és féltem Koppanni fog( Kolléganőmről van szó)mert sokszor még egészségesen sem azonnal jön össze.
2021. aug. 13. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

2-es Ha nem értetted volna 1-es válaszát, akkor igen van esélye legfeljebb 1-2%, és igen koppanni fog.

IR-es étrendet simán lehet tartani munka mellett. Amúgy meg szálljál le róla, mindenki úgy rontja el, ahogy akarja!

2021. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 Nem rosszindulatból tettem fel a kérdést hanem tapasztalatokat vártam. Hogy pl nekem hasonló mellett fél év alatt sikerült vagy xy gyógyszer mellett. Nem, a mienk nem olyan munkahely sajnos ahol tartani lehetne ilyesmit ezt én is tudom ( műszakos, szünetek amikor épp úgy nem jön az anyag , stb ) neki meg eléggé meg lenne határozva mikor és mennyit ehet.
2021. aug. 14. 02:33
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Semmi közöd a kollégád teherbe eséséhez! Az IR-es diéta a CH szegény táplálkozásról szól, eszik akkor, amikor lehet, csak a keretekre kell odafigyelnie.
2021. aug. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5 Nemtudom miért kell belém állni, ő maga osztotta meg velem ezeket a dolgokat mivel szoktunk beszélgetni.

Ha semmi közöm hozzá, nem mondaná!!!

Sajnos rosszul tudod sok más dolog szàmít benne nem csak az alacsony Ch. Többek között az idő is számít, pl éjszakás műszak nagyon meg tudja kavarni, de ha az ember éjszakás muszáj ennie ki birnà a 12 órát éhen lenyomni? Stb.

2021. aug. 14. 02:57
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Elmondta, ettől még nem neked kell megoldani. Nálatok senki sem eszik éjszaka? Nyilván igen, hiszen otthon alvás közben nehezen megoldható. Neki csak a szokásos diétát kell betartani a napszaktól függetlenül.
2021. aug. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
31 éves vagyok PCOS-el, mindkét petefészkem tele cisztákkal. 2 hete mondta a nőgyógyász, hogy kb. 1 % az esélyem a teherbeesésre. Ma produkáltam egy pozitiv tesztet, 2-3 hetes vagyok :)
2021. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!