Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok tisztasági betét...

Használhatok tisztasági betét helyett is szárnyas egészségügyit minden nap?

Figyelt kérdés
Tisztaságiból egyik se vált be. Használhatok így nagy, normál betétet amit mensikor is kell, minden nap? Lehet valami hátrány ha minden nap eü.-t teszek be? Más is csinálja így?

2021. aug. 15. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért kéne minden nap tisztasági? Folyásnál kell, máskor nem. Bazi nagy pazarlás és kényelmetlen lenne.
2021. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Én minden nap használok tisztaságit, mert nekem alapjáraton több a folyásom. Amióta menstruálok, ilyen, semmi fertőzésem nincs. Amíg nem használtam, tiniként, az összes bugyim kifakult azon a csíkon, ahol a hüvelyváladékom érte, arról nem is beszélve, hogy azért kellemetlen szaga tud lenni, ha bepállik napközben...


A kérdésre válaszolva:

Én nem használnék eü betétet napi szinten, sokkal vastagabb, kényelmetlenebb, no meg drágább is.

Mi nem vált be a tisztaságin? Esetleg moshatót nem próbálnál? Én átálltam rá, sokkal kényelmesebb, főleg így nyáron. Puhább is, az anyagi tekintetben meg abszolút nyertes hosszútávon.

2021. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindennap használok tisztasàgi betétet, sajnos nekem is több a folyàsom, így anélkül kényelmetlenül érzem magam. Eü-i csak menstruáció alatt.


A mosható tisztasagiról mèg nem is hallottam. Utánanézek:D

2021. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
A hülye szr EÜ helyett meg kehely. Máskülönben mosibetét.
2021. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

2 vagyok

Igen, azt is próbáltam. Bár csak 2 ciklusig, mert aztán terhes lettem, de nagyon bejött. :) A kehellyel még barátkoztam, de a mosibetét szuper volt. Szülés után is tervezek visszatérni hozzá, én is csak ajánlani tudom.

2021. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használhatsz, ha szeretnéd, de túl sok értelme nincs, mert csak dobálod majd ki őket aránylag tisztán... Egy sima eü betét sokkal nagyobb mint egy tisztasági, és azért ami folyás jön napközben, azt még a tisztasági is elbírja, az eü-n meg sem látszik majd... Ha akarod próbáld ki nyugodtan de szerintem rájössz majd te is, h nem ez lesz a legjobb alternatíva
2021. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
én van h használok eü betétet menzeszen kivül is pl amikor folyásom van.legalább ilyenkor is biztonságba vagyok.
2021. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!