Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nulla libidóval mit lehetne...

Nulla libidóval mit lehetne kezdeni? (IR+PCOS)

Figyelt kérdés

Tiniként sem érdekelt a szex, de már eljutottam oda, hogy menekülnék, amikor közelednek felém ezzel a szándékkal. Egyszerűen semmi élvezetet nem találok benne.

IR-re: Merckformin 750, PCOS-nél nem áll fent ciszta, PM alulműködésre kapok gyógyszert.

Van orgazmusom, de az is olyan, hogy van aztán annyi. Nem okoz különösebben semmilyen extra érzést.


Huszonéves vagyok.



2021. aug. 15. 19:18
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy aszexuális vagy. Az aszexuálisok nem érdeklődnek a szex iránt, nem éreznek szexuális vonzódást mások iránt.
2021. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érzek, de nem akarom sokszor. Nagyon ritkán érzek erre késztetést.

Nem szedek gyógyszert.


Engem az érdekel, hogy aki hasonló cipőben jár(t), talált e megoldást rá.

2021. aug. 15. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is IR, PCOS van, és sok évig úgy voltam vele, mint te, minimális igényem volt a szexualitásra és nem tartottam nagy durranásnak. Aztán egyszer csak jött valaki, akivel annyira passzolunk, hogy pont az ellenkezőjére fordult a helyzet, a libidóm az egekben van állandóan.

Lehet buta kérdés, de nem tudhatom, ilyen téren mi a helyzet nálad - nem lehet, hogy a partnerrel van a baj, hogy "nem elég jó" együtt?

2021. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs partner már , de egyébként sem érdekelt soha se. :/
2021. aug. 23. 11:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!