Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én jóval szőrösebb vagyok,...

Én jóval szőrösebb vagyok, mint egy átlagos nő. Létezik ez ellen valami orvosi megoldás? Főként gyógyszerre gondolok.

Figyelt kérdés

A gyantázással és végleges szőrtelenítéssel én is tisztában vagyok.

Az érdekel,hogy volt-e már közületek olyasvalaki,akinek nőgyógyász vagy bőrgyógyász ajánlott valami kezelést és ez valamelyest megoldotta a szőrgondjait!?Hormonális kezelés stb.

Ha igen,akkor mennyire volt hatásos?


2008. dec. 10. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia én is ebben a cipőben járok.

Nekem ajánlotta a nőgyógyász h fogamzásgátlót meg hormonokat szedjek és akkor megszűnnek ezek. De elutasítottam, mert a mellem is nőtt volna meg sokkal nőiesebb lennék tőle azt meg nem nagyon akarom... :( hát ez van.

2008. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból,de mien nö vagy,ha nem szeretnél nöiesebb lenni???

na mindeggy.


Menj el nöhyógyászhoz.Mondd el a problémád,végeznek majd hormonvizsgálatot.Valószínüleg több a férfihormonod,mint az átlagnak.Meg kapod a mgfelelö kezelést,tablettát,és hidd el sokkal jobban fogod magad érezni.

2008. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én sajnos ilyen. Ilyen selejtes nő... :)

Attól hogy valaki nő kívülről, belülről még nem biztos :s

2008. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem nőgyógyászhoz hanem endokrinológushoz kell menni.Ö elküld külömböző hormonvizsgálatra.Általában a tesztoszteron szint magas,van gyógyszer,van olyan fogamzásgátló ami a szőrösödést szabályozza és az endokrinológus írja fel.VISZONT,ha ez a szőrösödés nem friss dolog,hanem hanyagoltad már évek óta,akkor hiábavaló a kezelés és felesleges.Ezt is a doki mondta.Sajnos nálam ez volt.Beállította a hormonszinteket de a gyanta maradt ...
2008. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Elsőnek: lehet, hogy csak a hormonjaid miatt gondolod így... Ha elkezdenél gyógyszert szedni, akkor lehet, hogy másképp gondolnád a dolgot.
2008. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Már szedtem pár dolgot. Az a véleményem, hogy az már nem én lennék. Olyan ez kicsit mint pl. a drogok. Megváltoztatnak és amíg a hatásuk alatt vagy, addig nem vagy önmagad. A gyógyszer is csak elnyomná azt ami bennem van. Elfedné, de nem szüntetné meg.

Azt pedig nem tudom mennyire lenne hasznos ha ilyen szerekkel "eltolnának" egy irányba. Nem érzem azt, hogy az lenne a jó megoldás.

De nem akarok már nagyon eltérni a fő témától.

2008. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!