Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg egy ideje,...

Nem jött meg egy ideje, terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy millió ilyen kérdés van, dehát tudjátok, ilyenkor azért beparázik az ember.


Voltam egy buliban június elején, ahol együtt voltam egy sráccal. Pár nappal azelőtt jött meg, pont elmúlt, mire ez a buli volt.


A dolog első problémája, hogy nagyon-nagyon sokat ittunk, olyannyira, hogy nem emlékszem sokmindenre, mi történt köztem, és közte, a hálóban. Elvileg nem feküdtem le vele, de sajnos megvan az esélye.


Ezek után legutóbb július 12-én jött meg. Azóta viszont nem, és mostanában kellene, de már napokat késik....


Holnap csináltatok tesztet, viszont azelőtt hozzátok fordulnék. Mi a teendő? Terhes lehetek? Köszönöm a válaszotokat előre is!


19/L



2021. aug. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A dátumok alapján nem gondolnám, hogy terhes lennél. Júniusi buli, júliusban megjött, most lehet a stressz miatt késik. Vagy ha közben oltakoztál, akkor az is be tud zavarni a ciklusba.

Csináld meg azért a tesztet, utána okosabb leszel.


Legközelebb meg azért próbálj mértéket tartani. Plusz abortuszra járni sem épp buli és megviseli a lelket(nyilván nem mindenkinél, de akkor se örömmel választják ezt a nők).

2021. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha az aktus után meg jött ahogy irod juli 12én

Akkor nem valoszinű.. Az meg hogy 4 napot késik sok minden be folyásolhatja.. Stressz.. Gyogyszerek stb

De ha ennyire felsz tesztelj holnap

Felelőtlenség.. Nem tudom hány éves lehetsz de ha egy nő ennyire le issza magát az meg is érdemli a sorsát..

2021. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor a védekezés kérdése is kérdéses.

Igen, megvan így az esély a terhességre.

2021. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hány éves lehetsz de ha egy nő ennyire le issza magát az meg is érdemli a sorsát.."

Talán végig kéne olvasni a kérdést kioktatás helyett.


Kérdező, valószínűleg nem vagy terhes.

2021. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!