Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első szex után normális ha...

Első szex után normális ha késik a menzesz?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a szűzességemet, védekeztünk rendesen, de volt hogy odadörzsölte a bejárathoz párszor óvszer nélkül, és egyszer lehet be is tette. Remélem nem vagyok terhes. Nem izgultam addig amíg nem kellett volna megjöjjön. Hétfőn kellett volna, és rendesen fájtak a melleim is, és minden nagyjából olyan volt mintha megkellett volna jöjjön. Tesztet mindenképp csinálok ha ma se jön meg. A ciklusomról még annyit hogy nagyjából pontos, 27,28,29 napos,Hétfőn kellett volna megjöjjön, akkor voltam a 28.napban. Válaszotokat előre is köszönöm.

2021. aug. 18. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első szex után előfordulhat ha kesik, hamarabb jön, sőt tudok olyanról akinek egyszer kimaradt.
2021. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 hetet késett, miután elveszítettem. Sőt, kicsit fura is volt, mert sokkal gyengébb volt a vérzés, mint máskor. De utána legközelebb már visszaállt a normálba.

Szóval nem biztos, hogy kell aggódni. De azért a biztonság kedvéért csinálj tesztet, te is nyugodtabb leszel.

2021. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem is kesett az 1. alkalom utan viszont en ugy tudom hogy a teszt akkorlesz pontos ha minimum 1 het eltelt azota amiota meg kellett volna jonnie
2021. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vâlaszokat! Végül hál' istennek megjött 3 nap késés után. 😁
2021. aug. 19. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Erről most hallok először, valaki elmondaná, hogy a manóba tud ezért késni?? Nagyon nem áll össze a kép. Csak hogy ne kelljen erről kérdést kiírnom..köszi.(N)
2021. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok ra magyarázatot adni miért. De nalam például mivel kb evente egyszer ha vagyok valakivel egyutt. Ovszerrel vedekezve, kesik par napot. En legalábbis megfigyeltem. Sőt nálam ha tudom hogy holnap megjön tudok rajta egy napot csusztatni, ha elotte masztizok. 2-3 napot ha nagyon sok limonádét iszok, 3liter.

Nem tudom mi hozza őket osszefuggesbe.

2021. aug. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a szexel kapcsolatban azért van mert közben a kémia intenzívebben működik és ennek hatására hormonok szabadulnak fel amik befolyásolják a progeszteron én az ösztrogén működését. Más logikus magyarázatot nincs.
2021. aug. 25. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!