Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászt nem zavarja ha...

A nőgyógyászt nem zavarja ha vizsgálat közben látja,hogy egy nő feneke belül milyen szőrös? Vagy akár a külseje?Azon gondolkoztam,hogy vizsgálat előtt belül is le kellene szednem a szőrt, de félek,hogy megvágom magam.Szükséges megcsinálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem,mert nő létemre sajnos elég erős a " szőrzetem" alul is, és félek,hogy gúny tárgyává válok. Elöl mindig leszedem, és a fenekem körül is,de belül..Mert ahogy az ember szétterpeszt,az orvos sajnos azt is látja amit nem kellene. Ti le szoktátok szedni?Nem troll kérdés, teljesen komolyan kérdezem.
2021. aug. 22. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig ott is le szoktam szedni és sosem vágom meg magam..
2021. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt is gyantáztatom kozmetikussal. De nem a nőgyógyász miatt, ő szőröset is gyakran lát.
2021. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon elhiszed magadról de, sajnos el kell hogy keserítselek.Az orvos pont leszarja hogy mennyire szõrös a valagad.Nem azt nézi.
2021. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a doki már sokkal rosszabakat is látott, hidd el, hogy nem érdekli.

De borotvával le tudod szedni, én sosem vágtam még meg magam. Vagy legyantázod, azzal tuti nem vágod meg, meg nem is fáj.

2021. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli az orvost, lát ő durvábbakat is egy kis szőrnél.
2021. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
80 éves Marika nénik valószínűleg sehol nem szőrtelenítenek, de ők is járnak nőgyógyászhoz. Valószínűleg ugyanahhoz az orvoshoz is, akihez te mész. Pont nem fogja érdekelni az orvost, látott már rosszabbat is.
2021. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Az orvost minden érdekli ami ott lent történik csak a szőröd nem! Neki mindegy hogy szőrös e vagy nem.. Látott már sokkal sokkal rosszabbat
2021. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!