Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztus 9-én volt egy...

Augusztus 9-én volt egy kolposzkópiám pozitív rákszűrés miatt. Volt mintavétel is, de az orvos semmi konkrétumot nem mondott, hogy mit mennyi idő után szabad csinálni. Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és pont ugye nyár vége van, mennék úszni a balcsiban, vagy csak strandra, stb. Angliában volt a vizsgálat, és csak annyit mondtak, hogy nem uszhatok és nem szexelhetek egy pár hétig. Hiába kérdeztem meddig, úgy egy hónap? Csak azt válaszoltak, hogy "a couple of weeks". Na most én nem tudom, hogy ez 2-3 hetet jelent, vagy egy hónapot stb. Szex nélkül megvagyok, az a kisebb probléma, de jó lenne tudni, hogy mikortól mondhatnék nyugodt szívvel igent. Illetve, hogy mehetek egyet a balcsiba úszni még mielőtt visszamegyek Angliába :(

2021. aug. 23. 00:58
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Nogyogyaszati mutetek utan altalaban a 6 hetes “pihenot” szoktak javasolni.
2021. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!