Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjöhet még vagy ebben a...

Megjöhet még vagy ebben a hónapban már nem fog?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónapban pontos volt a menstruációm, most viszont egy hete késik. Terhes nem lehetek. Sok stressz ért ebben a hónapban, történt haláleset a családban, a párkapcsolati életem is megromlott, az egyetemmel is gondok vannak és itthon is. Mit lehetne tenni hogy megjöjjön? :D

Néha-néha görcsöl kissé a hasam , mintha meg akarna jönni, de még mindig sehol semmi. Kezdek aggódni hogy valami komolyabb dolog is állhat a háttérben....

21L


2021. aug. 25. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is stressz miatt késett múltkor 5-6 napot, aztán csak megjött. Kitartást, majd csak megjön, nem hiszem, hogy kimaradna, ha eddig nem volt vele gond.

Én ciklushoz kapcsolódó hormonlaborra mentem volna, ott pontosan kell menni ciklus x napján, annyira ráfeszültem, hogy időben jöjjön meg, hogy emiatt késett, 3x tetettem át az időpontot, mire végre menni tudtam laborra. :D

2021. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség kizárható, akkor ne foglalkozz vele, majd megjön. Ha ennyi minden összejött akár 1 ciklus is kimaradhat. Ha szexeltél védekezéssel is akár, akkor tesztelj.
2021. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
streszs,idegeskedés stresz minde késletetheto.megfog jönni
2021. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy svájci órát aztán mindig pontos lesz. Különben sem értem mire jó ez a hülye vérezgetés, menj el disznóvágásra, ha annyira vért akarsz látni!!!
2021. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen #4 vagy vadászatra menjem a pinapanna ha vért akar.
2021. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!