Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női szmegma? Rendszeres...

Női szmegma? Rendszeres tisztálkodás mellett is minden napos a szeméremajkaim között megülő fehér “anyag”? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Règebbi keletü a problémám és már 3 orvosnál jártam vele, emellett telefonom is konzultáltam de nem értem célt.

Hüvelygombám/fertőzésem nincs (2x is levették).

Rákszűrésem mindig negatív.

Korábban szteroidos krémmel kezeltem, most is azt kaptam rá csak erősebbet. De mindennapos használat mellett is fenálló probléma így inkább nem kenegetem magam vele, mivel nagyon elvékonyítja a bôrt.


Ami a legkellemetlenebb, hogy a fehéres lerakódás alatta viszket, illetve kipirosodik a bőröm. Az egyik doki a psoriasis-ommal hozta összefüggésbe, de nem tudom hogy valóban van-e köze hozzá.


Mivel tudnám kezelni esetleg szerintetek?


(Nem használok intim mosakodót, sem tusfürdőt, csak egy 100% természetes szappant-ezt is orvos javasolta)


2021. aug. 25. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer probiotikumos kúpot kaptam rá. Nem "szedtem", nem tudom, hogy segít-e ténylegesen.
2021. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem kell tenned. Teljesen normális. Nem is értem
2021. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!