Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemen ilyen piros kiütés...

A mellemen ilyen piros kiütés szerű valami van a bimbó mellett közvetlenül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy kicsit fáj is de nem csak az amelyiken kiütés van, hanem a másik is. Mitől lehet ez? 14 éves vagyok.

És olvastam hogy ez kullancscsípéstől is lehet :O ez igaz? mert engem 2 hónapja megcsípett egy, de kiszedték, és a helye sincs meg csak egy nagyon pici lyuk.


2010. aug. 30. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia..lehet csak egy szőrtüsző gyulladt be..de lehet egyéb is..nézz utána a paget kórnak..

A Paget-tumor tünetei


* A mellbimbó enyhe váladékozása.

* A mellbimbón, illetve a körülötte lévő területen jelentkező bőrpír.

* A mellbimbó égő-viszkető érzése.

* Kiütések a mellbimbó körül.

* Nem gyógyuló seb a mellbimbón vagy a bimbóudvar körül.

2010. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

uhh most megijesztettél :S

A cikkben az szerepel, hogy nyomásraa fáj, és hogy egyre növekvő, élesen körvonalazódó...de ez rám nem igaz..

Írjatok még légyszi!

2010. aug. 30. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Más úgysem tud biztosat mondani, csak a doki ha látja!
2010. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké, asszem tényleg az lesz a legjobb.. ezzel ugye nőgyógyászhoz kell menni? és akkor szóljak anyunak ugye?


amúgy nagyon kicsi, csak közelről lehet látni...

2010. aug. 30. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen menj nőgyógyászhoz, bár lehet, hogy elküld bőrgyógyászhoz is! Anyukádnak is szólj!
2010. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!De amúgy én bőrgyógyászati bajra gyanakszom...(igaz nem nagyon értek hozzá) de ez a kiütés mintha csak a mellem felszínén lenne...tehát bentebb nem érzek semmit ha kitapogatom.

Ha valaki még tud valamit, vagy volt hasonló tapasztalata, az írjon lécci!

2010. aug. 30. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!