Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borotválkozás után mindig...

Borotválkozás után mindig kipattog a bőröm nagyon. Van rá esetleg vlmi krém? Vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is.

20 éve.

Heti egyszer borotválkozok, mindig új pengével.

Előtte meleg vízzel 3 percig "előáztatok".

Utána nem használok semmit, csak ha vérzik. Akkor timsó tömbbel lekenem.

50-50% így hogy kipattogok e vagy se. Viszont ha 2-3 naponta vagy minden nap borotválkoznék fixen kipattogok. Villanyborotva halál. 5 éve vettem 50 vagy 60 ezer forintért az akkori majdhogynem csúcskategóriát... mivel olyan sima sosem lesz, mint rendes borotvával ezért sok értelme nincs... de még akkor is kipattogtam. Arról nem beszélve hogy a nyaki részen ahol amúgy extra érzékeny a bőröm és leghajlamosabb a pattogzásra, ott másként, más irányban, laposan és rohadt erősen nőnek a szőrszálaim... nem is tudtam vele alaposan borotválkozni.


Teljesen mindegy amúgy hogy ha kipattogsz mit használsz utána... az alkoholos aftershave irritál, a nonalcoholic pedig szart se ér.

Akinek nem pattog ki a bőre, annak meg azért mindegy... bármit használhat.

Apám mindig alkoholos aftershaveet használt... de neki mindegy volt.


Sajnos ez van... de ha valaki leírja a tuti megoldást érzékeny bőrű ember mindennapos makulátlan borotválkozására kipattogzás, vérzések nélkül akkor az imába lesz foglalva legalábbis részemről...

2021. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hellmano ***** válasza:
100%
1-es ez a kategória Nők egészsége :D Nem szakállat meg arcszőrzetet borotvál gondolom, hanem a nuniját :)
2021. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, elbasztam. Bocsika már itt se vagyok :)
2021. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Borotva gél van több fajta is nőknek, én mondjuk intim lemosóval habosítom jól fel és nem szokott probléma lenni (volt, hogy sampont hazsnáltam, nem lett bajom, de az vészhelyzet volt :D nem ajánlatos - inkább egy minden mentes intim lemosó és minden okés). Szőrnövekedés irányával megegyezően kell, legyen a borotva éles, a 3 pengés a legjobb szerintem.
2021. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!