Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovolacio utan kremes folyasom...

Ovolacio utan kremes folyasom van egy kicsit darabos is masnak is ilyen ??? nem viszket nem budos

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak akkor az szerintem normális. De ha nem csak ebben az időszakban hanem máskor is akkor viszont kezelni kell.
2021. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni. Max pár napig tart, utána semmi. Nem minden ciklusnál jelentkezik, de szokott.
2021. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem minden hónap peteeres utan azt hittem valami fertozes lehet.. de akor meg nyugodtan
2021. aug. 30. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A krémes, darabos folyás az gomba. Az ovulációs váladék átlátszó, nyúlós. Az, hogy csak a hónap bizonyos időszakában jön elő, az attól még gomba.
2021. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor ez a nőgyógyász bemutatja a folyások fajtáját: https://www.youtube.com/watch?v=KHF8mB_8LUM&t=552s

Ha nem tudsz angolul, akkor a mennyiséget mutatja:2:15től 3:10körülig

A normális folyásokat ettől eddig:3:50től 5:50körülig.

A nem normális folyások:5:55től 7:00körülig.

Barnázást is megmutatja, ami ugyebár normális megint (7:35körül)

De persze van akinek nincs tünet, de az szerintem ritka nagyon (ahogy a jó nőgyógyász is). Ha nem túrós, darabos, hanem csak krémes, akkor valószínűleg nincs betegség.

2021. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!