Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalom behatolás után és...

Fájdalom behatolás után és közben, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sajnálom, ha kicsit túl részletes lesz, de nem szeretnék kihagyni fontos információkat. 20 éves vagyok, a barátommal 1 éve élünk aktív nemi életet, bár nagyobb a mérete, soha nem fájt, nem volt kellemetlen és a nedvesedéssel sem volt soha gond (most sincs). Viszont az utóbbi 2 napban azonban minden alkalommal fájó, égő érzést éreztem behatolás közben és 10-20 percig utána is (persze nem folytattuk soha a szexet a fájdalom megjelenése után, 1-2 percig volt csak bennem). Ami számomra furcsa, az az, hogy az ujjazással semmi probléma nem volt, csak a konkrét. pénisszel való behatolás rossz érzés.


A menstruációm ma jött meg, gondolkodtam azon, hogy talán ez is okozhatta? Bár sosem volt még ilyen probléma. Semmi abnormális folyásom nincs és nem volt, alapból nem viszket, nem ég, nem piros, semmi tünetem nincs. Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, ha vége a menstruációmnak, de addig is örülnék, ha valaki esetleg tudna tippet adni, mi lehet ez.



2021. aug. 31. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Lehet,hogy felborult a hüvelyflórád és azért volt kellemetlen a behatolás. Mindenképp menj orvoshoz, addig ne szexeljetek inkább, nehogy rosszabb legyen.
2021. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!