Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Számít a szeméremajkak mérete?

Számít a szeméremajkak mérete?

Figyelt kérdés
méretesebb, kissé kilógó belső szeméremajkaim vannak. tudom hogy normális, mégis nagyon zavar és kicsit szégyellem is. van bármilyen megoldás plasztikán kívül, hogy ennyire ne lójon? fiúkat/férfiakat ez mennyire zavar?:/ 18/l
2021. szept. 2. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Annál szebb/esztétikusabb minnél kisebb/visszafogottabb, de ettől még ez nem azt jelenti, hogy visszataszító lenne, ha egy kicsit nagyobb (persze van az a szint).

Aki szeret téged, az nem ez alapján fog dönteni, de ha te nem érzed jól magad a bőrődben, akkor csak tőled függ, hogy mit kezdesz vele. Szerintem fogadd el, hogy ez ilyen, nincs ezzel semmi probléma. Egyébként mivel egy kis jelentéktelen bőrdarabról beszélünk, ezáltal plasztikai szinten ez annyira apró dolognak számít, hogy akár még meg is csináltathatod, ha neked úgy tetszik.


F

2021. szept. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
A fiúk/férfiak sem egyformák, valakinek a babás, nem kilógó szeméremajkak jönnek be, van akinek az ellenkezője. Nekem személy szerint nagyon bejön a nagy, és kilógó szeméremajak.
2021. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen más megoldás, de nem is kell. Aki majd látja, annak tetszeni fog.
2021. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell szégyellni és ne is zavarjon. Például nekem is nagyon bejön és szerintem rajtam kívül még nagyon sok pasinak. Aki emiatt esetleg nem szeretne veled lenni, az meg is érdemli.
2021. szept. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kilóg a kisajkam, eddig sosem kaptam rá negatív megjegyzést.
2021. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Nekem például nagyon bejön, de vannak barátaim, akik nincsenek oda érte... Amúgy ha valaki szeret, akkor ez nem lehet kizáró ok. :)
2021. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!