Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha van barátom és hüvelygombám...

Ha van barátom és hüvelygombám van akkor őt is kell kezelni velem egyidejűleg, akkor is ha óvszert használunk?

Figyelt kérdés
Elmentem orvoshoz és kaptam gyógyszert. Kérdezte hogy van e barátom mondtam hogy igen, és adott gyógyszert mindkettőnknek. De ha mindig óvszert használunk (tényleg mindig kivétel nélkül) akkor elvileg át sem adhattam neki…nem? Vagy rosszul tudom?

2021. szept. 2. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Átadhatod neki, az óvszer ellenére a hüvelyváladékod a bőrére tud kerülni.
2021. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget!
2021. szept. 2. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen kezelni kell őt is.
2021. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őt is kezelni kell. Plusz a fertőzés orális úton is terjed. Tehát hiába az óvszer, ha orálisan is szoktátok egymást kényeztetni, úgy is át tudod adni.
2021. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, és óvszerrel sem kéne szexelni a kezelés alatt! Sajnos mi a párommal megszegtük és óvszerrel is elkapta tőlem, pöttyös lett a farka, többször így jártunk, azóta együtt kezeltek, nem szex éltünk addig, úgy múlott el.
2021. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!