Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 30 évesen endometriózisban...

Ha 30 évesen endometriózisban szenvedek, akkor nem lehet már gyerekem sem?

Figyelt kérdés
A petefészkemnél van egy ciszta, amit ki kell műteni. Nagyon félek, hogy már nem is lehet gyerekem sem, és meddő leszek. Nagyon el vagyok keseredve.
2021. szept. 2. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, most látom a kategóriát elnéztem, nem ide szerettem volna írni.
2021. szept. 2. 12:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet mivel van rá laparoszkópos pűtét. Gyógyszer is van, de ha gyereket akarsz akkor műtét kell majd előtte. Én úgy tudom hogy műtét sokkal nagyobb a teherbe esés esélye.

[link]

Fórumok is vannak ahol besuelgethettek

[link]

Ne add fel sokaknak sikerült már.

2021. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagynénémnek is volt, sok-sok orvosnál járt, mire kiderült. A műtét után azt mondták neki, természetes úton így is nehéz lesz teherbe esnie, de nem akartak lombikot. Ennek ellenére 1-2 éven belül úton volt a gyerek. A műtét előtt 10 évig próbálkoztak sikertelenül. Az pedig még nagyobb meglepetés volt, hogy 3 évvel később összejött a második baba.

Szóval ne keseredj el, még lehet gyereked, csak kicsit talán nehezebben.

2021. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de, lehet gyereked.
2021. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!