Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a mensim?

Miért nem jön meg a mensim?

Figyelt kérdés
November 11én volt meg utoljára. 16-án és dec 4én voltunk együtt a párommal, tehát elkerültük a rizikós időszakot. 3napja kellett volna megjönnie de semmi. Az igaz, hogy múlt héten beteg voltam elkaptam valami vírust, ami miatt szedtem gyógyszert de csak két napig, nem hiszem, hogy az befolyásolja. Már voltam 2szer terhes (mkétszer elvetéltem), és akkor éreztem a tüneteket már azelőtt mielőtt meg kellett volna jönnie. De most nincs semmi. Lehet, hogy a betegség miatt késik??? amúgy mindig pontosan jön meg, évente ha egyszer van 1-2nap eltérés.
2008. dec. 10. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos - semmi sem biztos! Mindig lehet egy plusz peteérés...így mindig lehet esélyed teherbe esni, nemcsak a középidőben.

Javaslom, hogy tesztelj egy jobb minőségűvel, mert a tünetek hiánya nem bizonyítja a terhesség hiányát.

2008. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!