Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam terheléses cukorvizs...

Ernyő kérdése:

Ma voltam terheléses cukorvizsgálaton és a következő lett az eredmény. Éhgyomri glükóz : 4,82 120 percnél: 4,5 Azt mondta a házi orvosom hogy tökéletes. Viszont a tüneteim egyre rosszabbak.. Vélemény?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a tuneteid nem ettol vannak.
2021. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez túl kevés információ. Többet lehetne mondani, ha neztek volna 60 perces cukrot is és mindegyikhez az inzulin értékeket. Jó cukor értékekkel még lehetsz inzulinrezisztens
2021. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukorbeteg. Hogy a tüneteid mitől vannak azt nem tudjuk, azt sem tudjuk, hogy mik a tüneteid. De az biztos, hogy nem a cukortól vannak.
2021. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A tüneteim:hajhullás,állandóan édességet ennék, folyamatosan éhes vagyok Ha nem tudok enni ideges leszek és remegek. Ha ettem utána semmi bajom. De kB 1 vagy másfél óra múlva újra éhes leszek. 5 hónapja 2 napig menstruálok a 6 helyett és pattanások jöttek ki a homlokomon a hátamon pedig sosem voltak. Petefészkemben bal oldalt van ciszta is
2021. szept. 3. 17:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak cukrot néztek, inzulin értékeket nem. És 2x szúrtak meg
2021. szept. 3. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia irányban kellene nézelődni. Ugyanúgy cukros vizet kell inni, de van 0 30 60 120 esetleg 180 perces érték is, és nem csak cukrot néznek, hanem inzulint is. Háziorvos nem kérheti, endokrinolóógus kérheti, vagy magánlaborba kell menni.
2021. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tüneteket még ki egészíteném azzal, hogy rosszul szoktam lenni ha nem tudok időben enni, ülő helyzetben is simán szédülök zsibbad kezem lábam. A bal kezem pl hónapok óta zsibbad, ennek ellenére ez a cukor teszt is jó lett, aminek nagyon örülök csak akkor nem tudom hol lehet a hiba.
2021. szept. 3. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed neztek?
2021. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, találtak benne egy kicsi cisztát amire azt mondták jelentéktelen. De jók voltak az értékek se alul se túl nem működik
2021. szept. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!