Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, és a melleim...

14 éves vagyok, és a melleim nem valami nagyok, és valahogy nem látom őket szépnek, olyan aránytalanok (túl nagy mellbimbó) normális ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd megváltozik. 20 éves korodig rengeteget fog változni.
2008. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
attol ha nő ez is változik?
2008. dec. 10. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Megjött már a mensesed??

Mert régebben nekem is olyan "csúnyák" voltak!

De miután megjött a mensesem elkezdett nőlni! :D

14/lány :)

2008. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Normális az is, hogy ilyenek, és az is, hogy elégedetlen vagy velük. Mindkettő tökéletesen normális, de csak az első szükségszerű; ilyen a genetikád, ilyenek a melleid, ez van. De az viszont már egyáltalán nem szükségszerű, hogy aggódj miattuk.


Egyrészt: mindenkié másmilyen, és ez így van jól. Nagyon unalmas egy világ lenne, ha mindenki(é) egyforma lenne.


Másrészt: mire odajutsz, hogy ez bármit is számítson, addigra ez már semmit nem fog számítani.

Nem, ez nem paradoxon.

Ha ugyanis egy fiúval (vagy lánnyal, ízlés szerint...) oda jutsz, hogy már megmutatod neki őket, akkor (vélhetőleg) szeretitek egymást annyira (tehát ő is téged), hogy _olyannak_ szeressen, amilyen vagy, ide értve a melleidet is. Ha nem ez az eset, akkor nem a te melleiddel van a hiba, hanem a partner hozzáállásával. Esetleg intő jel lehet, hogy le kéne cserélni (a partnert).


Szóval nyugi, relax, don't worry, be happy :) Teljesen jó vagy, fel a fejjel. Vedd észre a szépségedet is. :)

2008. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,igazából nem tudom,lehet hogy nem is kell aggódnom emiatt mert nincs iagzán viszonyítási alapom,de remélem még nő sokat...
2008. dec. 10. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy nő, nyugiii:)

Nekem viszonylag korán 12 évesen jött meg, és akkor kezdtek nőni a melleim is. Aztán 14 éves korom körül nem nőttek tovább:S Undorodtam tőle, hogy nem ugyanakkorák, és (ahogy te is írtad) túl nagy a mellbimbóm. Aztán 1,5 év múlva megint nőni kezdtek, és egyre 'normálisabbak' lettek...szóval ne aggódj!:)

2008. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
még rengeteget nő és az arányai is szépek lesznek, emiatt ne aggódj. nekem még 22 évesen is mintha nőne egy kicsit.
2008. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!
2008. dec. 11. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!