Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy fáj a csiklóm,...

Normális, hogy fáj a csiklóm, ha hozzáérek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok témában ezzel a dologgal, főleg, hogy még kicsi vagyok. Csak felfedeztem ezt a dolgot és kellemetlen. Lányok/nők nektek is fáj? A kérdésre élvezkedő 20+ pasik inkább kíméljenek, és ne írjanak rám privátba.:)

2021. szept. 5. 21:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mondd meg apukadnak, hogy el kell menned nogyogyaszhoz. van gyereknogyogyasz is, lehet hozza kellene menni, neki majd elmondod a problemat es ad ra gyogyszert. ne varj vele, mert csak rosszabb lesz, illetve egy kezeletlen fertozes komoly problemakat okozhat. ez egyaltalan nem ciki, ugyan olyan mintha lazas lennel, vagy fajna rgy fogad.
2021. szept. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg van a problema :) idegen wcre tilos(!!!) leulni. Elso szamu szabaly. Minden fele "finom" fertozesek melegagya, pillanatok alatt ossze lehet ott szedni.

(fole kell guggolni, ha sos nagy dolog van amit nehezebb guggolva akkor wc papirral korbe lehet tekerni az uloket majd a kezeddel a combodat alulrol tamasztva leulni---> igy nem erintkezel az ulokevel)

2021. szept. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia, kiderult valami?
2021. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!