Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára milyen gyógyszer...

Hüvelygombára milyen gyógyszer volt hatással nektek?

Figyelt kérdés
Mielőtt írnátok, voltam orvosnál de sajnos a felírt gyógyszerek se a krém se a tabletta vagy a kúp nem hatott így magamtól is próbálok kísérletezni és hátha valami segít. Persze ennek ellenére visszamegyek az orvosomhoz de kíváncsi vagyok, nektek mi mulasztotta el főleg ha régóta jelen van a gond. Nekem bőrviszketés és hámlás meg erős krémállagú büdös folyás jellemző nagyon és kellemetlen. Hüvelykúpot mellőzném ha lehet, mert végülis sikerült megszoknom de ha van helyette olyan krém vagy szájon át szedhető akkor inkább arra váltanék. Első alkalommal is csak szájon át vehetőt kaptam meg krémet. Bőr viszketés zavar sokszor főleg.Előre is köszönöm a hasznos válaszokat. (nem élek nemi életet és szűz is vagyok)

2021. szept. 11. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Gynoxin hüvelykúp.
2021. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!