Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el ezt anyukámnak...

Hogy mondjam el ezt anyukámnak nem szoktunk erről beszélni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig vett nekem betétet most már alig vesz. Már csak ilyen 10 db-osat vesz mikor tudja hogy a 20 db-osat használtam mindig.

Multkor vett kérdezte hogy kell-e ha nem akkor nem elteszi magának. Mondtam hogy nekem az a fajta nem kell és amúgy is az a hosszú volt az éjszakai.

Most is már érzem hogy fáj a hasam és még mindig nincs itthon betét.. Kb 5 db van a táskámban de az nem lesz elég.. Hogy mondjam el neki hogy vegyen már?

Megvenném én de ha pénzt kérek tőle azt mondja hogy nem ad nincs pénze.


2021. szept. 11. 22:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire ilyen az anyukád nem tudod esetleg a nagyszülőket vagy apukádat megkérni pénz ügyben?
2021. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha gyűjtöd is, pár száz forinttól nem fogsz csődöt mondani. Ne ezen spórolj!
2021. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%
Ha felteszel egy kérdést, akkor legalább legyél őszinte. 17 évesen kétlem, hogy ezt ne tudnád megbeszélni anyukáddal. Azt is kétlem, hogy a zsebpénzedből nem futná rá, mert ha napi 200ft-tal számolunk, akkor is gyorsan összegyűlik rá a pénz és akkor csak a betét árával kevesebb az összegyűjtött pénzed. Szóval ha megoldást szeretnél, akkor mi meg őszinte infókat várunk, hogy segíthessünk neked.
2021. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerűen. Megmondod, hogy mit szeretnél. 2 csomag ilyen fajta betétre van szükségem.

Én 40 múltam, szégyellje magát meg mindenki, aki ilyen ügyben diákmunkát, zsebpénzt javasol!

2021. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%

Aki zsebpénzt javasolt betétre az tuti férfi… Emberek tudjátok milyen drága egy jó minőségű betét? Vagy esetleg azt is tudjátok hogy milyen erős a vérzése meddig tart hogy elég lehyen neki az sgy csomag betét? Nehogy már szegény gyerek dolga legyen ezt megvenni, igenis ez a szülő dolga sőt leginkább az államnak kéne ingyen biztosítani, mint Skóciában. Hallottatok már arról hogy menstruációs szegénység és ez mekkora probléma nálunk is? Gondolom nem…

A kérdezőnek: nagymamádtól esetleg próbálj meg kérni, de szerintem ha anyukáddal beszélsz, akkor simán ad rá pénzt és me foglalkozz a sok hülyével.

2021. szept. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

"Emberek tudjátok milyen drága egy jó minőségű betét?"


[link]


Egyáltalán nem drága ...

2021. szept. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%
Ne másra gyűjts ha ilyen létfontosságú dolgokra kellene.
2021. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

13# tényleg nem szoktunk erről beszélni, mikor először megjött nagyon sokáig titkoltam.

Ő nem mondott soha semmit erről akkor én mit mondjak neki.

Zsebpénzt meg 1x kapok egy hónapban és nem sokat. Nem akarom arra költeni.

2021. szept. 12. 20:25
 19/25 anonim ***** válasza:

Akkor ideje vtoztatni, és beszélni róla. Ő is nő, ő is menstruál. Ami neki bevált, az neked nem. De ha nem szólsz, nem fogja tudni.

Egyáltalán minek ezt titkolni???? Minden nő menstruál.

2021. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Persze, nem drága, vegye meg magának. Esetleg a zsömlét meg a vécépapírt is.

Nektek nincs gyereketek vagy ő is magát tartja el?

2021. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!