Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek elvtávolítás utáni...

Petefészek elvtávolítás utáni elmaradt kontroll?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja laparoszkóppal eltávoltították a petefészkem a petevezetővel együtt mert egy ciszta elzárta a petevezetéket és elhalt


Ez a műtét külföldön történt és itthon nem hajlandóak megvizsgálni. Hiába hívogatok kórházakat, nőgyógyászokat semmi. Nem csinálnak ultrahangot csak időponttal amit 3 hónap után kapok.


Lehet bajom hogy ez elmarad/ műtét után ilyen sok idő után vizsgálnak meg először?



2021. szept. 13. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Még fiatal vagyok így gyermek nőgyógyászról van szó
2021. szept. 13. 16:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem, akkor nem az van, hogy nem hajlandók megvizsgálni, hanem sokára van időpont. Ez Magyarország, itt ez van. Mindenki sokára kap időpontot. Lehet-e ebből baj? Persze. Ha ez nem tetszik, el kell menni magánba, ott sokkal hamarabb van időpont. Viszont fizetni kell érte nem keveset.
2021. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

pontosabban fogalmazok: időpont nélkül nem vizsgálnak


mivel gyermek vagyok nincs befolyásom hova visznek csak kíváncsi voltam lehet e ebből bajom

2021. szept. 13. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as Nyilván nem vagy gyermek, és azt is érted, hogy pénzzel lehet sürgetni..

Igen, lehet bajod, de azt a 6 hét után te is éreznéd valószínűleg.

Miért feltételezed, hogy a szüleid nem a legjobb lehetőségek közül választanak?

2021. szept. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!