Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barnás folyásom...

Mitől lehet barnás folyásom 3-4 napja?

Figyelt kérdés

Sziasztok


3-4 napja vettem észre, hogy minden nap barna folt található a fehérneműmön. Nem jelentős mennyiség, de azért látszik rajta rendesen.

Korábban soha nem tapasztaltam ilyet. Ugyan úgy étkezem, sportolok, öltözködöm mint korábban, semmi nem változott.

A más tünetem nincs. A ciklusaim általában 80-120 naposok Pcos miatt, emiatt Inofolicot és D vitamint szedek, de ez eddig nem okozott ilyen problémát.



2021. szept. 13. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hormonális oka van. Keresd fel az orvosod, vizsgálat után többet tud mondani.
2021. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ha aggasztja menjen nőgyógyászhoz
2021. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
4# 3-4 napja észlelte a problémát, 2-3 hétre tud a legtöbb nőgyógyász időpontot adni… Megy a fejszámolás?
2021. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy hormonális oka van tekintve, hogy ezzel a betegséggel küzdve megy pár éve az orvostól orvosig járás.

Viszont jelenleg az egyetemen városában lakók kollegistakent, és innen nem olyan egyszerű csak úgy elmenni orvoshoz.

2021. szept. 13. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Sajnálom, de nálad ez a na és kategóriája. Egyik szer sem javítja a PCOS-t. Hozzátenném, hogy egyetlen orvos sem fog veled foglalkozni érdemben, ameddig nem akarsz gyereket, és egyetemi kollégistaként nem is hiszem, hogy gyerekvállalás foglalkoztatna.

Egyél egészségesen, fogyassz sok zöldséget, IRt-t már most nem árt nézetni. Hetente 4-5 alkalom sport. Akkor mindent megtettél, és ha a természet mégsem, akkor az orvos segíthet.

2021. szept. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, heti négyszer sportolok, egészségesen étkezem vegetarianuskent, nem eszem cukrot, teljes kiőrlésű tésztákat fogyasztok csak,de köszi majd megpróbálom...

Évek óta 120 naposan a ciklusaim, szőrösödöm mint állat, de örülök hogy majd csak akkor néznek rám ha ki akarok pottyantani egy gyereket mert addig nem vesznek se ember, se nőszámba.

2021. szept. 14. 07:56
 7/7 anonim ***** válasza:
A hormonrendszered nem fogják összerakni, peteérést tudnak generálni. A szórősödés már megmarad akkor is, ha eljutsz egy jó endokrinológusig.
2021. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!