Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 eve szedek fogamzásgátlót (roxanelle) egy hónapja egy szemet kihagytam es kovettem a betegtájékoztató utasitasit es potoltam masnap a kimaradt szemet is. Azon heten mikor bevettem nagyon szurt a labvalabamdlim es a combom. Majd ez elmult. Mult hétvégén szombaton egy egesz napot vegig ugraltam mivel táncolok es nagyon megerőltetve ereztem a labam. Hétfő ota faj ismet a labam szurkal a combom a vádlim...rettenetesen felek hogy trombózisom lett.. orvoshoz mindenkepp elmegyek de gondoltam hatha tud addig ittis segíteni valaki. Nem tudom hogy egyszeri hiba miatt kialakulhatott e a trombozis. Nem tudom milyen nagy a hormontartalma a mai gyogyszerenek...szerintetek?
szept. 15. 08:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért!
szept. 15. 08:39
 2/2 anonim ***** válasza:
nőgyógyász és a háziorvos kivizsgál téged.trombozis veszélyes nem szabad. lehet csak személyi edzővel kelene beszélned,hogy lábadat kondiztasd erősicsed
szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!