Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pfizer es menstruacio?

Pfizer es menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptemberben kaptam meg a masodik pfizer oltasomat es egyszeruen nem akar megjonni, 9 napja kesik. Veletek is volt hasonlo? Bekavart nagyon? Meddig tartott?

Terhes nem vagyok, csinaltam azert tesztet a keses 5. napjan, de mindig rendesen vedekezunk, negativ lett, tehat tuti, hogy az oltas a ludas. Annyi a problema ezzel, hogy iszonyatosan fel vagyok puffadva, faj a hasam, tehat tipik mensis tunetek megvannak, de mar konkretan 2 hete tart, megorulok tole. Ezzel vajon lehetne kezdeni valamit? Esedekes lassan az eves rakszures, igy nogyogyaszhoz meg ebben a honapban biztosan megyek, csak annyira rossz igy :(


2021. szept. 20. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A második sinopharm után teljesen felborult. 4 és fél hónap alatt 2x jött meg, akkor is gyengén. Egyik barátnőm Astrát kapott, 9 napokat késik azóta.
2021. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Május végén kaptam a második pfizert.Azótam majd mindig késik egy hetet,és nagyon fáj a hasam .Lassan kéne a harmadik oltás.Hát nem tudom....
2021. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen pontosan jött meg oltás után is.
2021. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg még néznéd a kérdést el tudnád mondani mi történt végül? 9 napja késik, megkaptam a 3. oltást(két sinopharm majd pfizer) és azóta nem akar megjönni….:/
2021. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia, 20 napot kesett eloszor, de megjott, utana mar “csak” 10 nap kesesek voltak. Meg nem rendezodott a dolog, de az orvos azt mondta, hogy fel ev, aztan jo lesz (egyebkent mindent rendben talalt).

Hat nem tudom, remelem.

2021. dec. 14. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem túl bíztató, én 13 nap késésnél tartok már, köszönöm a válaszod!
2021. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyre jött valakinek azóta csajok?
2021. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!