Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan állapítjátok meg, hogy...

Honnan állapítjátok meg, hogy elmúlt a vérzés?

Figyelt kérdés
Jobban mondva, a menszesz végén mennyi tampon/betét az, ami teljesen "fehér" szokott maradni?

2021. szept. 22. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tampon már épp csak elszíneződik, akkor az már az elmúló fázis. Olyankor utána tisztaságibetétet szoktam már csak használni, ha az is tiszta marad, akkor elmúlt.
2021. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De fura kérdés. Pasi vagy kérdező?
2021. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Nem, csak óvatos akarok lenni...

2021. szept. 22. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel? Csak látod hogy milyen mennyiségű a vérzésed, mennyire gyengül. Hiába kapsz tanácsot, ha neked más jellegű a vérzésed mint az adott kommentelőnek.
2021. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Onnan állapítom meg, hogy a vérem más színű mint a betét... Látom hogy mennyi van rajta.

Ha már csak egy-két csepp, akkor tisztaságira váltok, ha már a tisztaságiban sem látok semmit, akkor azt is elhagyom.

2021. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szerintem nem fura kérdés. Én 16 éve menstruálok már, de ez a mai napig nem mindig egyértelmű.


Van, hogy üres tamponokat, betéteket kukázok ki, mert egész nap nem jön semmi. Aztán a tiszta bugyimba mégis belecsorog egy kis vér a nap végén. 🤷🏻‍♀️


Ez ilyen.

2021. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Erre jó a tisztasági betét, tök egyértelmű....
2021. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sötétedik a vér, akkor az a vérzés végét jelenti, kezd megalvadni.
2021. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!